Štěňata odešla do nových domovů ve Finsku, ať se daří.
Puppies are at their new homes in Finland. We wish them all the best.

Před odběrem štěňata absolvovala finský bodovaný štěněcí test, který se skládá ze 14 testovaných prvků a slouží nejen ke srovnání štěňat, ale také jako informace pro majitele, co je třeba rozvíjet. Vrh byl velmi vyrovnaný a štěňata získala 55-59 bodů, což je velmi vysoké skóre. Puppies also passed Finnish puppy test and 14 character features were checked. All the puppies in the litter got very high score 55-59 points.


Jména štěňátek/ Names, majitelé / owners Foto: Miikku

Saunajaakon Audi JR (m)
"Tero"
Marianne Karjalainen, Finland
(agility & obedience)

Saunajaakon Alfa Romeo (m)
"Hurja"
Carita Kuparinen, Finland
(obedience & tracking)

Saunajaakon Aston Martin (m)
"Hups"
Terhi Hakala, Finland
(agility)

Saunajaakon Lexus (f)
"Ixi"
Anna-Kaisa Leino, Finland
(agility & message dog trials)

Saunajaakon Lotus (f)
"Prime"
Päivi Karjalainen, Finland
(agility)

Saunajaakon Lamborghini (f)
"Lego"
Jasmina Mero, Finland
(agility & tracking)

19.12.2011

 

7.12.2011

 

Další fotky štěňat jsou na http://mila-vuk.vuodatus.net
Štěňátka mají krásná dočasná jména: holky jsou Lamborghini, Lexus a Lotus, kluci Alfa Romeo, Aston Martin a Audi junior :-)

13.11.2011
se Träp narodila štěňátka, 3 kluci a 3 holčičky. Příjmení budou mít Saunajaakko, což je název pro malého broučka. Přejeme vše dobré do Finska potomkům i mamce.
Träp and Audi puppies were born, 3 boys and 3 girls. The kennel surname is Saunajaakko. We wish all the best to puppies and mum.

12.9.2011
přiletěla z Finska za Audim Träp, doprovázela ji chovatelka Mila Oravecz. Audi má ve Finsku již dva potomky po Olušce. Träp má slavný rodokmen a Audi bych vybrán pro své nasazení a pohybovou pružnost. Krytí bylo naprosto spontánní a být vše na těch dvou, probíhalo by opakovaně, kdykoli a velmi rychle. Träp kryla poprvé, v Čechách strávila 3 dny, zavítala také se do našeho tréninkového zázemí v Havlovicích, byla neuvěřitelně bezprostřední a kontaktní a stala se velkou kamarádkou tety Bajty.
Träp came from Finland to Prague airport with her breeder Mila Oravecz. The mating was really easy, Träp was in the Czech republic for 3 days , she visited also our agility center in Havlovice. Träp is very friendly to all and she became good friend with "aunt" Bajty.

Träp je sestra a neteř psů finské závodnice Niina-Liina Linna. Matka Träp je šampionka obedience Finska a Švédska Tending Cantrip. Otec je Llanfarian Jim, pes několikanásobného šampiona Švédska v pasení a účastníka mistrovství světa v pasení Mosse Magnusona (článek o něm Psí sporty 2/2011, video zde). Träp se kvalifikovala jako náhradnice na MS v agility 2011, finské kvalifikace se účastnilo v large stovka psů.

Video Träp a trocha finského běhání a typických technik: 

Joomla templates by a4joomla