Jména štěňátek/ Names, majitelé / owners


Against All Odds Czech Fan (f)
"Fu"
Janita Leinonen, Finland

Absinth Czech Fan (f)
"Fizz"
Tuulia Liuhto, Finland
Ida Takala, Finland

Arlynn at Tachyon Czech Fan (f)
"Lynn"
Lucie Krejčí, Pyšely, CZ


Antenka Czech Fan (f)
"Audinka", "Duszka"
Marta Sporakowska, Poland


Attention Runo Czech Fan (m)
"Runo"
Justyna Damec, Poland

Atomic Apple Czech Fan (m)
"J.T."
Natália Dindová, Slovakia

Anomalia Czech Fan (f)
"Šnupka"
Jaromír Štourač, Karlovy Vary, CZ

 

Anecdote Czech Fan (m)
"Dotík"
Bára Štouračová

Foto: Bára Štouračová

 


Video z Finska / from Finland:

 

24.3.2011
Štěňata odjíždějí do nových domovů ke svým majitelům. Přejeme jim vše dobré a hodně radosti!! Puppies are going to their new homes. We wish them all the best and a lot of fun.

Kompetní A-tým Czech Fan  v 6 týdnech/ Complete A-team Czech Fan, 6 weeks age


další moje fotky juniorů zde / and more my photos here
a samozřejmě nejvíce u Báry na stránkách http://www.czechfan.estranky.cz

5.3.2011

Štěňátka 31.den / Puppies 31 days old

 

22.2.2011
Štěňátka 20.den / Puppies 20 days old

2.2.2011, na Hromnice
Tak jsou na světě!!! Ola to s Bárou zvládly, z toho obr břicha, které jsem si o víkendu prohlížel, vyskákalo 8 štěněcích pasažérů, 5 fenek a 3 pejsci. Vítáme vás tady, užijte si to na tomto světě a přeji vám hodně zdraví a skvělé páníčky.
Taťka Audík kdysi lezl jako první a dělal cestu ostatním sourozencům. Po narození dostal pracovní jméno Černoušek. V případě téhle smečky by to pro jednoznačnou identifikaci bylo trochu málo. Jsem moc rád, že vše dopadlo a všichni včetně mamky jsou v pořádku.
Puppies are here!!! Ola has managed everything together with her owner Bara very well. Eight puppy-passengers jumped out from Ola's giant belly - 5 girls and 3 boys. Welcome here, enjoy this world, I wish you health and excellent owners.

 

28.12.2010  Oluška byla na ultrazvuku a má potvrzenou březost. Přejeme mamce pohodové těhotenství. Ola was at ultrasound test and pregnancy is confirmed.

1.12.2010. Venku padaly trakaře, v krajině se proháněla sněhová vánice a k nám přijela Ola. Oluška je taková naše srdeční záležitost, znám ji od mala a byl jsem moc rád, že si Bára Audiho vybrala. Vše proběhlo, jak mělo, přejeme budoucí mamce vše dobré. The weather was rough, the snowstorm was blowing through the country and Ola came to us. Ola is my matter of heart, I know her from puppy age. I am very happy Bara has chosen Audi for Ola.

 

12/2010            a štěněcí 12/2007


Foto: Jiří Wasserbauer

Video prezentace rodičů / Video of the parents     
Autor: Michal Vokrouhlík - Agility HD & slow motion videos

Ola Miveko je krátkosrstá borderka s ovčáckou pracovní zkouškou HWT. Běhá výborně agility a je to mistryně republiky 2009 a vicemistryně 2010 v družstvech. Ola Miveko is short-hair border collie with herding test HWT. She is successful at agility, National Champion 2009 (individuals) and also Silver in team in 2010.

Joomla templates by a4joomla