Dvojzkoušky v nádherném prostředí na kopci s vyhlídkou na sv.Barboru se skautskou kantýnou a spoustou koláčků posuzovala Jitka Novotná. Startovní pole pěkně procedila množstvím diskvalifikací bez ohledu na kategorii. Trojky přijížděly brzy ráno, parkur byl ojíněn mrazíkem a jedničky už běhaly za krásného slunného počasí. Trojkové parkury kombinovaly rozlišovačky, vyšívání, slalomové náběhy z peprných úhlů a různé obraty. Audiho jsem provedl oběma parkury, nikoli čistě, první trojku na 3.místě a druhou na 2.místě. Audi se dokonce projevil jako součtový pes a 2.místo je asi naše první umístění v součtech. V Kutné Hoře vyhrála dvojkovou zkoušku také sestřička Agáta.

Další informace:
Doménu kratandy.cz, kterou jsem rozběhl a 5 let spravoval a kde se shromažďovaly informace o krátkosrstých koliích jsem převedl na Pavlu Kůsovou. Ztrácím přehled, populace roste a bylo to v kombinaci se všemi mými aktivitami časově náročné.

A opět téma klec:
Toto klícka byla původně Audiho. Ve svém raně juniorském věku se s ní nepáral. Spojovací pružinky, které tam byly, zubama vytahal a z klece odcházel, jistí to karabinky. Některé dráty vylámal, proto má klec nad dvířkami okénko. Při tréninku jsem tam zavřel tříměsíční sestřičku Bajty. Klec opustila. Okénkem. Vylezla po stěně, protáhla se a seskočila.

Joomla templates by a4joomla