Pro mě to byly to velké závody Dejdyho. Poslední závody, které měl přihlášené. 4 umístění na bedně a titul „mistr východních Čech“ v large. To je pěkná tečka za závodní kariérou. Ano, opravdu.

Dejdyho závodní kariéra začala poměrně nenápadně, nebyla cílená, Dejdy mě provedl nelehkými začátky a byli jsme trochu za exoty a museli si vše odpracovat. Dejdy se stal druhou krátkosrstou kolií, která v ČR závodila v trojkách, první, která dosáhla na titul A3 Championa, první, která se prosadila mezi plemeny a konkurencí na mistrovství republiky v agility. Dejdy se stal vicemistrem republiky 2007 (kombinace agility/jumping) a o rok později stál na mistrovství republiky na bedně za jednotlivý běh agility. Dejdy má pět A3 karet za každou závodní sezónu strávenou v této kategorii. Další sezóny již budou pro něho méně hektické, rekreační.

Závody pořádaly společnými silami oddíly z Dubence (a Zdobína) a ze Dvora Králové. Běhalo se na dvou parkúrech, které posuzovali Tomáš Glabazňa a Petr Rybář. Největší vítězem je v mých očích Zuzka Tvrzníková, která si osvojila štěně, které někdo v noci uvázal ke vchodu do útulku.

Výsledky:
Jumping 1: Dejdy 2.místo, Audi 12.místo
Zkouška LA3: Audi 1.místo, Dejdy 2.místo
Agility 1: Audi 7.místo, Dejdy 8.místo
Agility2 : Dejdy 5.místo
Jumping2: Dejdy 5.místo, Audi 10.místo
Jumping3: Dejdy 3.místo

Součty: Dejdy 1.místo, Audi 12.místo

Joomla templates by a4joomla