Sezemické závody posuzovala Alice Glöcknerová. Byla to pohodová akce, spousta známých, zkušení organizátoři, zajímavé tratě, výborné nanuky. V eLkách 54 psů. Na startce prý 96 žen a 6 mužů. Naší menšině byla vyhrazena zvláštní kategorie. Přítomní samečci byli sepsáni na listinu a samičky hlasovaly, kdo je Frajer agility. Ocenění si cením, jen nevím, jak si mám své umístění mezi školákem Honzou Novotným a legendou agility panem Josefem Žákem vyložit. Díky za kravatu. Děkuji všem svým voličkám. Chci říci, že feminizované agility je pro mě příjemná sportovní změna. Nemluvíte sprostě, chodíte upravené, máte inteligentní humor, hovoříte poutavě a vozíte spoustu dobrého jídla. Díky, že nás občas pustíte na bednu. Yes we can.

Ranní jumping nám vyšel, Audi se nechal provést parkúrem, byl pozorný, troufli jsme si i na jednu „zfiňu“ na parkuru, vzal to a stáhli jsme oblouk v nepříjemném místě, ale až moc a stálo mě to laťku, nicméně běh s 5,46m/s adrenalinový a zážitek velký, především ze startu - zahájení byl klikatý přeběh přes půl parkuru a pak doleva do tunelu, s letmým startem není nic příjemného. Nicméně než znovudoděláme závodní odložení, získáme v těchto startech slušnou praxi :-) Audi skončil v jumpu třetí, Dejdy pátý. Dejdymu se povedlo i závěrečné agility, vyhrál ho a pohár, který nám sezemičtí organizátoři nadělili, byl mimořádný. Dejdy tím splnil 17.nominaci na MR a Audi má třetí. Škoda, že si to nemohou rozdělit.

 

V Sezemicích se dařilo i Audiho domácí sestře „Agince“ s Eliškou Ulrychovou, která závody strávila u mikrofonu a závody příjemně moderovala, prolétla A1 zkoušku čistě a s nejlepším časem.

  
Eliška Ulrychová a Aginkou

Joomla templates by a4joomla