Březnové závěrečné kolo závodů v jezdecké hale v Horce posuzoval Tomáš Glabazňa. Maximálně využil prostor haly a připravil rychlé běhavé tratě s častým točením do protipohybu, tunely ve tvaru S, dostal psy do rychlosti, provětral nohy psovodů a běhalo se nevídaně úderné agility. Závody byly opět obsazeny vynikající konkurencí.

Měli jsme štěstí: udržel jsem oba psy na všech 12 tratích, hlavně s Audim jsem vyzkoušel, že to jde. Audi také něco shodil nebo něco jeho, všechno dopadlo dobře a jsme o zkušenost dále. Dejdy běhal s chutí, když to bylo čistě, bylo to kolem 6-8místa. Audi i přes projevy „auditýdy“ (chorobného popolézání na startu) umožnil rozumné startovní pozice, dobře se vodil, i zaběhl a vyhrál zkoušku LA1 (s postupovou 5,4m/s a trochu se omlouvám, že v důsledku koef.výpočtů byly krásné běhy v jedničkách!!! s postupovkou pod 4,9 zatíženy časovou chybou, zatímco v S a M byla i 3,0m/s čistá). Závodní prostředí prověří řadu věcí, to pravé agility je čisté a plynulé, čeká nás ještě hodně práce a je nad čím přemýšlet.

Video zkoušky je zde. Autorem je Irena Kochová. Díky 

Dejdymu přišla také A3 karta do další sezóny, již do čtvrté v A3. Agility běháme téměř 5 let. Hodně mě naučil a hodně nás naučily i A3 parkury.

Joomla templates by a4joomla