Tak jo, povedlo se, kvalifikovali jsme se European Open v Maďarsku a budeme reprezentovat. Bylo to napínavé. V serii kvalifikačních závodů jsme zaběhli jednou druhé místo a 3x první místo. To není špatné, přímo výborné, takový přísun bodů může zajistit i účast na akci nejprestižnější. Bohužel dvě vítězství byly v nebodovaných bězích, například ve finále 2.kvalifikaček nebo doplňkovém běhu 3.kvalifikaček, prostě body chyběly.

Takže vše rozhodl poslední běh v Dobříši. Nevím, odkud se vzala ta síla a jistota, která s námi byla na startu a po které se po dobu 38,40s děly věci, tak jak měly a já toho byl s Audim součástí. Ten zdroj se vyplatí hledat a prožitek opakovat. Byl to skvělý běh. Vedlejší efekt tohoto běhu je naše nominace na European Open. A také nominace loňského vicemistra světa Radovana Lišky na letošní MS, jehož nominaci v tu chvíli nevypadala dobře, zkrátka nasadili jsme čas o dost před ostatními, pobořili nějaké předpoklady a rozčeřili kvalifikační matematiku, založenou na principu "Pokud lední medvěd na Antarktidě kýchne, pohne se zrnko písku na Sahaře". 

Video z tohoto památného běhu není, asi to tak mělo být. Jsem v tom laxní a starám se především, abychom měli pohodu a aby nám to běhalo. Za video z vítězného nebodovaného běhu děkuji Petrovi Andrýsovi.

Joomla templates by a4joomla