Výběrová kritéria mi splnili oba moji psíci. Republika byla letos komorní, výběr měl za následek, že na startu se sešlo jen 55 largů, 38 medium a 62 smallů. Spolu s oddílovými parťáky jsme byli schopni postavit dva týmy do běhů družstev. Audi byl v družstvu Sultánci Havlovice (s Míšou Stanovičovou s Noisou, Irčou Kochovou s Keanem a Martinou Jírovou s Bree), Bajty v družstvu Prokoko (s Irčou Kochovou s Bertíkem a Tepíkem a Monikou Prokopovou s Jam). Mistrovství posuzovala Slávka Podmolová, Lenka Pánková, sekundoval jim na zónách Zdeněk Spolek.

S oběma psíky mi vyšel první běh, jumping jednotlivců jsme dali čistě, Bajty zaběhla 12.místo, Audi byl druhý za Radovanem Liškou s Orym. Radek je výborný psovod, rozhodlo krácení kroku za cenu přibrzdění na předposlední překážce:

V družstvech jsme zavěhli v družstvu Prokoko 7.místo, druhý den 7.místo ve družstvu Sultánci, ale do celkových výsledků jsme nezasáhli.
Ve finálovém běhu agility jednotlivců chytli chyby, ale čistých běhů bylo překvapivě poskrovnu. V large kraloval Radovan Liška s Orym a stal se mistrem republiky, druhé místo Míša Tejčková s Ozzym, třetí Tomáš Huml s Missty. Moji psíci zůstali v Top 10, Bajty 7.místo, Audi 10.místo.

 Bajty agility jednotlivců:

 Audi jumping družstev:

Videa: Michal Vokrouhlík

Joomla templates by a4joomla