Dle teorií popisujících, jak to tu funguje, má úspěch 4 faktory: těmi jsou talent, píle, příležitost daná náhodou a příhodný čas. Z faktorů můžeme ovlivnit pouze píli. A je to podmínka nutná, nikoliv však postačující. Ostatní nám je naděleno, ať si to které ego myslí cokoli.

Kvalifikovali jsme se s Audim na European Open z 12.místa a v tabulce o nominaci na mistrovství světa jsme skončili devátí. European Open se letos koná v Bad Hall v Rakousku.

Kvalifikačky v Prostějově posuzoval Rolf Graber, švýcarský rozhodčí, který bude posuzoval MS a německý rozhodčí Ernst Schauwecker. Parkury proti prvním kvalifikačkám přitvrdily, dělal jsem dost chyb, psovod musel psa kontrolovat v každém mžiku, nedalo se nikde povolit, typickým prvkem byl out v různých variacích a lámání rozběhnutého psa do úhlů mimo výraznou překážku, na kterou byl zaměřen. K tomu náběhy, rozlišky, točení na dálce či dvojskoku, lapače psů za zónama. Oba rozhodčí vyřadili české kruhy, zřejmě používají bezpečné rozpojovací a na pneumatiky dle našich řádů nejsou zvyklí.

Joomla templates by a4joomla