Setkání trenérů metodiky OneMind Dogs je pro mě úžasné fórum pro získávání nových vědomostí, pro výměnu různých názorů a nápadů, součástí je praktická část a různá drobná přezkoušení.  A je to setkání s přáteli. 
Letos jsem letěl. Jsem sice fakt nejraději nohama na zemi, ale zvládnout vzdálenost 1900km za 2,5 hodiny vzduchem (oproti 2 denní cestě autem napříč kontinentem kombinované s trajektem) má něco do sebe. V Helsinkách jsem si najal auto a přefrčel jih Finska z Helsinek do Turku. Ve Finsku byl sníh, počasí pod nulou, občas bylo třeba ráno vyhrabat auto. Člověk si musel opět jen přivyknout na nezvykle zasněžené dálnice a silnice, protože ve Finsku se silnice nesolí ani nesypou štěrkem. A na krátký den, slunce vycházelo po 8 hodině místního času.

OneMind Dogs Coach Week 2018 byl pětidenní v termínu 12-16.2.2018. Probíhal v TSAU aréně v městečku Lieto na periferii Turku. TSAU aréna má učebnu, která se dá při závodech změnit na kantýnu. A velkou halu s umělkou s prostorem na 2 standardní parkury, která se oplůtky přehradila na 4 menší pracoviště, ve kterých probíhala praktická část. Poslední večer setkání jsme měli rozlučkovou párty s finskou domácí saunou. V den odletu jsem prošel Helsinky, historické centrum, protože z předchozích cest znám v okolí kdejakou halu, ale na pamětihodnosti byl čas až nyní.

 

 

Joomla templates by a4joomla