Co napsat. Závody vyšly. Bylo to agility. S pomocí vyšších agilitních sil a trpělivosti Audiho. Výsledky: 2x 1. místo, 2. místo, 9. místo a 2xDIS. Nevím, na závodech, které pořádáme je to obvykle horší, snad lepší pohyb, jiná atmosféra běhu, slabá místa tam ve vedení byly, jen místo nedorozumění Audi nešel mimo kurs a empaticky mi pomohl.

V prvním sobotním běhu, kterým byl jumping, jsem se dobrovolně disknul kvůli odložení a následně to zaběhl. Zkouška LA2 přenesla DIS. Sobotní agility jsme zaběhli na 2. místě řízením osudu, spadla nám laťka, ale později, rozhodčí Zdeněk Spolek jí anuloval, s tím, že Audi již překonával další překážku - tunel. Na bedně jsem se ocitl vedle Radovana Lišky a Radany Růžičkové. V neděli se první běhalo agility, Audi minul skočku, nechal se k ní zpátky prostrčit a běh jsme doběhli s odmítnutím na 9.místě. Zkoušku LA2 jsme zvládli, i když s mírnou improvizací a zaběhli jsme ji čistě na 1.místě, druhá byla Eva Neumannová s Benžíkem a třetí Bára Štouračová s Olou. Závěrečný běh byl rychlý jumping se skočkovým náměstíčkem, kterým se trať dvakrát různě propletla. Udrželi jsme se na trati, Audi se radostně proňufal až do cíle a byl to pro mě mimořádný zážitek. To jsem netušil, že běh vyhrajeme a nečekal jsem to, bylo fantastické sledovat uvolněného Radovana Lišku, jak se dokonale pohybuje a promyšleně Laky vede. Třetí byla Monika Prokopová s Belgi.

Jsem moc rád, že jsme zaběhli, je to povzbuzení. A je to zásluha trenérů, především Irči Kochové, Martiny Wasserbauerové a Oliny Edrové, snad to nebyl marný čas, který nám věnovali. Audi má tímto splněno pět zkoušek A2 na postup do trojek.

Video z jumpingu - autor Aleš Dufek.                           Sestřih většiny běhů ze závodů, které natočila Bára Štouračová. Díky.

Informace o závodech zde

Joomla templates by a4joomla